Nightmare (téma: noční tvorové)

10. prosince 2012 v 23:52 | Ravicu |  Téma týdne
Tvorové noční dělím ze zásady na dva druhy. První je takzvaný tvor můrovitý. Vyznačuje se tím, že se objevuje pouze v případě snění. Tito tvorové mně obyvkle sužují tak, že jsem schopná probudit se v kdykoliv v noci, nejlépe však v brzkém nočním ránu.

Způsob, kterým mně vzbudí není vůbec vytříbený. Je to Něco tak hrozného. Styl mého buzení je v tomto případě doprovázen pláčem, třesem, strachem či úzkostí, propocením a případnou dezorientací. To si noční můrovitý tvor vybírá, jak se mu zlíbí, někdy použije jenom něco, jindy spatlá úplně všechno, nebo si prostě hraje na Dj´s a remixuje to různě dohromady. Někdy se tohoto tvora obávám ještě před usnutím. Představa, že by měl zase přijít, je zužující. Druhý je takzvaný stvůrovitý, ten se objevuje v případě stavu převráceného, to znamená, že přijde, když mi ke spánku nepomohou ani žádné spánkové preparáty. Sedí v mojí v hlavě a vrtá mi v ní. Chce mně udolat uvést do těj nejtemnějších stavů, které kdy existovaly. Mám-li zhodnotit, který je lepší, pak si nejsem jistá, ale myslím, že tvor můrovitý mně tolik neohrožuje na životě, zatímco ten druhý, mi o něj přímo usiluje... Jak zajímavý a prapodivný může být výklad spojení "noční tvorové", že? Nevím, jestli teda může být pro někoho zajímavý, ale nejméně terapeut by se pobavil. Dneska se bavím já, noční tvorové jsou za rohem a i když po mně sahají, nemohou mně polapit. Přála bych si, aby to už konečně vzdali!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)