Kdo jsem....?

1. února 2013 v 15:37 | Ravicu |  Můj život s diagnózou
Přo snaze poznat sebe sama dokonale jsem si udělala celkem dlouhý test, docela bych řekla, že opravdu adekvátní test, ne jako většina a řekla bych, že to celkem sedí, takže kdo jsem?


Váš výsledek

INJF - Umělec

Zastoupení v populaci: 2% (z toho 1% muži a 1% ženy)
Nejvýraznější vlastnost: empatie
Ideální kariéra: malíř, spisovatel, básník, režisér, herec, psychoterapeut, konzultant, kněz, designér
Slavné osobnosti: Geoffrey Chaucer, Johann von Goethe, Piers Anthony, Mel Gibson, Nicole Kidman, Jamie Foxx, Fjodor M. Dostojevský
Fiktivní postavy: Doktor Živago, Luke Skywalker (Star Wars), Fox Mulder (Akta X)
Stručný popis: umělecky nadaný a kreativní, snílek, náladový, perfekcionista, pochybuje o sobě, často se cítí jako oběť společnosti, nejvzácněji se vyskytující typ, velmi dobrý pozorovatel - empatik, soucitný, okolím respektován víc než si myslí

Jedná se o nejvzácněji se vyskytující typ. Má velké umělecké vlohy, ale na rozdíl od ostatních uměleckých typů (INFP, ISFP) je orientován o něco více prakticky a má rád pořádek. To ho předurčuje nejen k čistě uměleckým profesím (malíř, spisovatel), ale i k užitnému designu, grafice, projektování dekorací apod. Více než jiní umělci vynáší definitivní estetické soudy.

Dávám přednost samotě a klidu. Je velmi dobrý pozorovatel - empatik. Často se může cítit jako oběť společnosti nebo upozorňuje na příkoří páchané na druhých. Je perfekcionista a rád opakovaně kontroluje věci. Obvykle silně mysticky založený se smyslem pro spravedlnost a pomstu.

INFJ jsou idealističtí tajnůstkáři s bohatým vnitřním světem. Odtažití od druhých lidí, ale přesto se nebojí sáhnout k akci, je-li to potřeba. Často si na sebe vezmou příliš mnoho zodpovědnosti.

Mají pochybnosti o skrytých motivech druhých lidí. Dávají si vše do souvislostí i tam, kde by je nikdo jiný nehledal. Upřednostňují hluboké vztahy a bezpodmínečnou věrnost.© MujTyp.cz, tento text publikujeme pod licencí CC-BY-SA 3.0
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ctenarka ctenarka | 25. února 2013 v 18:44 | Reagovat

Zdravim,
dala bys mi prosim odkaz na tento test?

Predem dekuju ctenarka

2 Ravicu Ravicu | Web | 26. února 2013 v 18:42 | Reagovat

[1]: test najdete na webu www.mujtyp.cz, nejdříve se ale musíte registrovat, pak vás to nechá test vyplnit a pak můžete hned registraci zrušit :)

3 Pauli Pauli | Web | 13. května 2014 v 20:12 | Reagovat

Ja som tiež INFJ. Na mňa to sedí na 100%, som rada, že som to o sebe zistila, vďaka tomu sa v sebe vyznám omnoho lepšie :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)