3. světová válka

4. dubna 2013 v 3:52 | Ravicu |  Co mě trápí a (ne)překvapuje
Téma, které je v poslední době více než ožehavé. Že KLDR a ostatní a Amerika jsou totální vymaštěný hovada víme už dávno. Ale ať si nechaj svoje válčení daleko za svejma zkurvenejma hranicema!!!!!


Copak jsou všichni tak slepí, bezcitní a hluší? Koreáci stejně nemaj na to, aby se udrželi. Jo jasně, zbraní mají tři prdele, možná i čtyři, armádu velkou jako prase, nebo spíš krávu, jenže ty krávy nemá kdo pást. Toliko krav by totiž chcíplo hladem vzhledem k jejich potravinové nedostatečnosti. Amerika, proč by nebojovala že jo. Dokonce bych řekla, že jim se to hodí. Další zabrané území. Čert ví, kdo je větší magor. Jestli to skutečně provokuje KLDR nebo jestli je to opět nějaká bezvadná Americká zástěrka, záminka naruby, jak to známe z Iráku, že?! Každopádně kdyby opravdu došlo k válce, což evidentně není daleko, pak by válečný konflikt nikdy nezůstal mezi těmito dvěma aktéry. To prostě nelze. Čelíme tedy hrozbě třetí světové války!!!!! Dělá se mi mdlo, jenom na něco takového pomyslím. Ta hrůza, to utrpení, ta bolest, tolik zmařených životů, jenom kvli "pár" kreténům. Bože dej, ať se tenhle humus nestane. Koneckonců válka by asi stejně neměla dlouhé trvání. V dnešní věděcké, atomové, jaderné době by v podstatě stačilo zmáčknout knoflík a rázem by se naše krásná planeta proměnila v mini částičky vesmíru. Kéž by člověk mohl tuto skutečnost nějak ovlivnit. Zatím mě nic nenapadá. Jak jste na tom Vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)