Velké díky (vzkaz II)

4. května 2013 v 20:46 | Ravicu |  Stalo se u blázna ...
Musím zde "začlánkovat" moje velké poděkování mojí velké kamarádce, které jsem zde minulý týden prostřednictvím článku nechávala takový zpovědní vzkaz, kde jsem poukazovala na vzájemné oddalování se.


Dnes jsme se s kamarádkou sešly, měly jsme jít na plánovanou výstavu. Měla jsem obavy, možná paranoidní, ale měla. Navíc po tom všem, co jsem zde napsala. Myslela jsem si, že budu jen ten blázen, co všechno zkazil a že slepit to nepůjde. Po tom, co jsem článek uvedla, jsme si napsaly pár věcí ku vyjasnění, teda už mimo blog a pak se domluvily na dávno dohodnutém.

Čekala jsem sedíc před kostelem a rozjímajíc, co mám dělat. Nerozjímala jsem dlouho. Dorazila brzo. Všechno proběhlo, jako by se nic nedělo, jako bych neměla svoje pochyby, jako bych všechno nepojebala at už osobně, nebo převážně svou diagnózou. Zase jsme si povídaly jako dřív. Všechno bylo jako dřív. Něco málo jsme si dovysvětlily, plno věcí jsme probraly a kupodivu jsem povídala, ačkoliv mi do povídání vůbec nebylo. Cítila jsem obrovskou únavu způsobenou mým padáním down a down, ale ona ten pád zastavila. Neříkám, že je mi do smíchu, to rozhodně ne, ale už neklesám a funguju celkem na obstojné úrovni..

Nevím, jak bych měla vyjádřit své velké díky. Vím, že vyjít se mnou je obtížné, ač nejsem konfliktní typ, nemám ráda "dusno", ale s magorem a bláznem je to opravdu oříšek. Myslela jsem si, že už jsem pro ní pasé, že její zájmy směřují k jiným věcem než ty moje, ale byl to jen pocit a moje slepota. Asi stylem, jeden měl pocit a pak se posral, nebo nemáš náhodou pocit, že ti pod prdelí teče ropa, že bysme někoho zavolali, aby tu vykopal benzínu?! Když ze mě opadla první nervozita, zkoušela jsem zabrousit do každého zákoutí, co jsem v prvním vzkazu popisovala. Vždyť máme mnoho společného!!! Stále a pořád!!

Omlouvám se za svoje excesy a děkuju za to, že jsi zde, tolerantní, chápající a trpělivá!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 duchove-z-ny duchove-z-ny | Web | 4. května 2013 v 20:55 | Reagovat

Ahoj máš pěknej blog ;) prosím jukni na náš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)