Rekapitulace

16. června 2013 v 23:47 | Ravicu |  Můj život s diagnózou
Přišla ku mě neděle a ono se nic neděje....Zaplať Bůh za ty dary!


Nakonec jak se mi nechtělo - ale chtělo - bylo všechno all right. Klidně bych si dala repete! Výlet a návštěva příbuzenstva v Kutné Hoře byla vynikající. Hrozně mě zahřála na duši. Mimo jiné jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí. Počínaje historií KH a tamnějších památek, až do jádra své další rodiny. To jediné mi teď šrotuje hlavou a nedává mi spánku. Ještě se k tomu vrátím. Nu a dnešní výlet za babčou byl ok.

Jediné, co mi nevyšlo, byla schůzka s potencionálním partnerem. Byli jsme domluveni, že až přijedu, mohli bychom zajít na véču. Oba dny jsem přijela utahaná, jak kocour. Takže jsem si dáchla a pak jsem pokračovala s prácí domácí. Mám tu pořád co dělat. Zajímavé. Nuže se tedy žádná schůzka nekonala, ač bych jí stihla, i síla na to byla. Chybí mi tam ona pomyslná jiskra. Psali jsem si a tak jsem mu to všechno vyklopila, že je super, ale že si ho dovedu představit jako dobrýho kámoše a těžko jako partnera. Ale on si nedá pokoj! Údajně, jak mě viděl a pak jsem promluvila, jsem žena jeho snů!!! Cha cha cha cha! Tomu se já musím smát! Mám k tomu hned několik důvodů. Viděl mě jen jednou a něco jsme si napsali, ale však mě nezná, nechápu, jak může podobnou hovadinu tvrdit! Další věc - tyhle řečičky mě vždycky odrazují, nejsem na to. Dokonce mi napsal "pa pa pusinko" - to jsem myslela, že šlehnu s telefonem - laciný kecy a divný výrazy fakt nebaštim! A za poslední, nevím, jak by někdo mohl být unešenej z buřta jako jsem já. Asi ho pošlu na tyto stránky a uvidíme, jak moc budu jeho žena snů! Ne, teď vážně. Jsem z toho zmatená. Musím se přinutit ještě alespoň k jedné schůzce a uvidím...

Zpět k rodinným tajemstvím! Rodinné tajemství a moje magorství! Vezmeme to z větvě chlapské. Moje teta - dědova ségra - má bipolárku, kurva to je věc. Z dědy pak vypadlo, že jeho máma měla "něco", že byla hospitalizovaná na psychiatrii, ale už neví proč. Bezva! Tety dcera - tátova sestřenice, dědova neteř - má depréze! Papá antidepresiva! Děda je nervák bez medikace a babička byla taky pěkně nervní, ale bez medikace - hurá, aspoň něco! Fotr blázen - sice s něčím, co holky nemají a genetika je vyloučená, prostě se to vyskytne (nechci psát s čím), ale je! Matka psychopatická osobnost (doslova dle medicínského slovníku)! Od babičky jsem se dozvěděla, že matky babička z otcovy strany byla taky "na hlavu", byla strašně zlá, ale taky už neví, co přesně to bylo! Bezva, bezva, bezva! Její otec - taky nějak bzzz - alkoholik. No nemám já štěstí na příbuzné?! A pak já mám bejt normální jo?! Pořád mi to straší v palici! Ach jo, holt smůla no! Třeba to "Prokletí rodiny Hajnů" alias "Neviditelný" prolomím! :)

Mimochodem ještě jako tečku k dnešním zvratkům můj uchvatavý sen! Zdálo se mi o pronásledování, vraždě, zločinu, hmyzu a o "našich" doktorech! První část samozřejmě plná strachu, hmyz pln odporu a naši doktoři? Ti, kteří jsou tam nejúžasnější chtěli odejít pryč a pracovat jinde! Pro mě nehorázná tragédie a bolest. Mezi nimi samozřejmě i ten, kterému patří můj neskonalý obdiv! Ve snu jsem prý řekla, že z týhle nemocnice musím odejít buď já nebo on, jinak se utrápím a on to slyšel a dal výpověď. Noční můra toto! Takové nesmysly zase!

Nic, dobrou s kobrou blázni moji....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)