Smíšená - já debil - noční - v nebi - já debil

1. června 2013 v 0:50 | Ravicu |  Můj život s diagnózou
Opravdu mě nenapadl jiný název, než ten, co vidíte. Hovadina pro hovado jak vyšitá. Ano, to jsem já. Představuji se Vám novým jménem Los Vymatlanos Debilos!


První část nadpisu

Smíšená je můj momentální "stav". Něco jako happy, hyper, super s prvkama jdeme se oběsit, ale budiž. Horší je, že přesně vím, která bije. Takový střevo jako jsem já totiž nenajdete, kdyby jste šli světa kraj. Až nevím, jestli sem můžu napsat, co jsem to za hovado vylízaný (klid - nic sem nepáchala). Už druhej den jsem si zapomněla vzít večerní dávku Lamotriginu (lék na stabilizaci nálady). Nevěřila bych, jak to funguje. Navíc nám ještě noční! Copak to, jestli se mi otočí nějakej režim, ten já stejně nikdy neměla anebo mi dělal problémy, horší je, že přes tu noční rozhýřím svojí aktivitu a bojím se, že jí pak nezastavím. No já jsem fakt hovado světovýho rázu.

Druhá část nadpisu

Jistě jste už pochopili z první části - ano, jsem na noční a momentálně zde panuje chvilka klidu, takže jí musím rychle "zneužít" ve prospěch mých slintů. A v nebi? Na noční v nebi a já? Kdo mě zná, ví naprosto přesně, kdo má asi tak službu. Ono, i ti, co mě neznají, ale občas si tu počtou, už taky tuší, která bije. ANO. Dnes po dlouhé době sloužím s tím nejúžasnějším lékařem všech dob :) love him - ať žije moje zamrzlá puberta! Škoda, že to tu nefunguje jako v "růžovce" - potkáme se v práci, milujeme se doma, v práci, po cestě, nikdo z pacientů nás neruší - ježiši, vlastně ještě že to tak nefunguje!

A tímto lze v podstatě uzavřít můj dnešní výplod - já debil - má zastydlá puberta versus moje hlava děravá, jestli se nezbláznim ráno, tak v příštích dnech určitě. NE. Nesmím se rozepisovat, co mi koluje hlavou za nesmysl. Proč nejsem v tý pubertě?! To bych si tu mohla klidně blábolit - ale takhle?! Dospělá žena!? Dammit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petra petra | E-mail | 1. června 2013 v 14:54 | Reagovat

chachacha, celá ja....los pubertos studenos....ja k tomu ešte aj s/m sklony....

2 Ravicu Ravicu | E-mail | Web | 1. června 2013 v 15:27 | Reagovat

[1]:Jsme to ale "případi" :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)