2. den

10. října 2013 v 16:27 | Ravicu |  Deníček z léčebny
Dnešní ráno stálo vážně za to! Komunita a skupina mě totálně odbouchly, že mi je ouvej ještě teď.


Nechápu a nemůžu pochopit, jak mám o sobě začít mluvit před cizími lidmi, který jsem v životě neviděla. Chápu, máme všichni stejný nebo velmi podobný problém, ovšem sdělovat někomu specifika svojí problematiky, nebo vyprávět cosi z historie, fakt bezva! Jsem z toho nešťastná a opět mě zachvacuje panika, že to tu nemůžu jednoduše přežít.

O víkendu by snad měl přijet drahý otec, snad mi bude líp. Zažila jsem mimo jiné i první ergoterapii a opravdu mě nenadchla, což jsem čekala, ale mě tu v podstatě nenadchlo nic a moje stanovisko se zřejmě nezmění. Ale tak nejsem tu proto, aby mě něco bavilo.

Co mě štve víc, že pro mě je tenhle první týden hrozně ztracenej. Nejenom, že je náročnej, ale nic se se mnou nebude dít a dělat…. Proč? Doktor mi objedná EEG, nevím kdy…Výsledky z krve budou až zítra odpoledne - holt to není jako u nás do pěti minut na statim. A rozsáhlé psychologické vyšetření mě čeká až od pondělí, abych se stihla alespoň trochu adaptovat a nebylo nějak zkreslené. Ha ha ha. Takže tenhle týden, jak řekl sám pan doktor, se se mnou nebude nic dít, to jen abych se nedivila…. Já se nedivím, jen mám pocit, že se tu z toho vážně zblázním…

Zítra nás čeká nějaké cvičení. Nesnáším cvičení…. No, nic, jdu načerpat síly a přesvědčit svojí úzkost, která dnes neustále číhá za rohem, aby se šla bodnout!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)