37. den

14. listopadu 2013 v 18:05 | Ravicu |  Deníček z léčebny
Proč mi kazíš můj den, proč když o mě nevíš nic? Není to jen o medicínských pravidlech!!!


Po ránu by bylo fajn, dokonce po ránu! Jenže, jeden byť odborník, to všechno zkazil a to jenom proto, že nebere ohled na mou osobní potřebu a zvyklosti! Ne, on je ten moudrý a všechno se řídí podle medicínských pravidel, neexistuje jiné pravidlo, jen to ověřené, které možná platí na 90%, ovšem co těch zbývajících 10%, to je mu asi fuk...!!!

A proč a na co že tu vlastně nadávám? Na mistra primáře. Vyjádřil se ve smyslu, že se mu nelíbí, že bych měla nastoupit zpět do směnného provozu. Jako jestli není jiná možnost, že to nevidí moc reálně ty směny. Přitom můj ošetřující lékař, můj pan božský povídal, že v tom nevidí problém, když jsem se ho na to ptala. Pan primář nějak neposlouchal, když jsem mu říkala, že tahle pravidelnost mě ubíjí a že mi systém směn naprosto vyhovuje!

Je plno lidí, co mají bipolárku a tisíce jinejch a dělají na směny a nezatěžuje je to! Prostě jde o nastavení jedince, ne o obecnou vlastnost, že tyto choroby musí mít pravidelný režim!!! Debil, ještě teě jsem naštvaná, na druhou stranu se bojím, že už nebudu moc dělat na svém milovaném oddělení, no je toho ve mě fakt plno...

Musela jsem jít ven, ještě, že jsem měla propustku. Ušla jsem toho hodně. Chodila jsem skoro 2 hodiny!!! abych to ze sebe dostala. A hlavně, já zvládla pohyb, tak dlouho! Bezva! Jen co mám naději a radost, ten kokot mi jí vezme! Ovšem musím říct, že dnes jsem si prvně připustila, že mám hraniční poruchu osobnosti. Salva pocitů, co se ve mě vystřídala, včetně vzteku a slz, to naprosto potvrdila! Takže jsem s tím ve smíru, což je dobře. Teď ještě dořešit tu práci. Nemůžu o ni přijít, miluju jí!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)