48. den

25. listopadu 2013 v 21:07 | Ravicu |  Deníček z léčebny
Malé drobotiny, které když spojíme do většího celku, vydají docela dost na jednu hlavu!


Ani bych neřekla, že dnešní den byl něčím zvlášť vyjímečný a zaplať bůh za to, vyjímečných dnů jsem si užila ažaž, prosila bych ty méně zvláštní....Ač dnes není úplně nádherný den, ale to je všechno mojí netrpělivostí a popudlivostí, která má jednu prostou příčinu.

Ano, už jsem zde zmiňovala, propuštění. Už bych ráda věděla, kdy to teda bude. Že mám strach, abych vše zvládla jsem psala a to logicky stále trvá, jen nemám tolik úzkostí jako v neděli. Dnes tu nebyl můj ošetřující lékař - dammed! Nejenom, že jsem měla vizitu s panem doktorem, co mi není úplně příjemný, ale nedozvěděla jsem se den, kdy mám jít domu! Nemám ráda nejistotu a potřebuju síťový graf!

No, možná je to blbost, ale já ten den zkrátka potřebuju znát, jelikož se od něj odvíjejí všechny ostatní věci. Kdy péůjdu do ambulance, kdo mi dá lístek na peníze, kdy si zajdu za psycholožkou, kdy na gyndu, pak abych si stihla dobít buskartu a plno dalších nesmyslů....

Dneska jsem se opět přežrala, až je mi blbě. Musím s tím něco udělat. Ale na to se chystám,, až budu doma, tady člověk žere už jenom z přesvědčení...Ale co je horší, abyste se přátelé zasmály. Buď mám hemeroidy nebo fisuru prdele! Bezva - pnutí, možná bolest a krev v hovnech, bezva věc. Hmmm, budu muset použít lubrikant - ha ha ha, ale prdel to není - teda vlastně je, chtěla jsem říct, že sranda to není. Copak tady si můžu ošetřovat prdel? Soukromí rovná se nule......!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)