Nezodpovědná kuřačka a já, špatný výrobek

27. června 2014 v 14:28 | Ravicu |  Můj život s diagnózou
Ani nevím, do které rubriky tenhle svůj slint zařadit. Jestli jsem opět ovlivněná svou diagnosou, nebo jsem ovlivněna tím, co se stalo u blázna. Abych to shrnula, v podstatě se nestalo nic, ale patrně proto, že jsem blázen mi zase hráblo.


Všechno začalo u na dentální hygieně. Kecám, všechno začalo už práci! Překvapivě! Slepice završily své snažení! Kolegyně, která je kromě toho moje hodně dobrá přítelkyně, je těhotná. Na tom by nebylo nic zvláštního. V práci, když se třeba střídáme, nebo když se povede, že jsme spolu na směně říká, že jde s námi na kafe, ale jdeme kouřit.

Všichni víme že kouření v těhotenství je špatné. Jenže tahle holka kouří víc než deset let a než zjistila, že je těhotetná, kouřila normálně. Správnej gyndař Vám řekne, omezte to na maximum, ale nepřestávejte. Proč? Jednak v těle už je za tu dobu usazeno mnoho kouřových látek, jednak náhle stoplý přísun nikotinu působí abstitenční příznaky nejen matce, ale i plodu a taky proto, že míra prožitého stresu se téměř vyrovná s mírou škodlivosti.....

Byla jsem po noční a ona měla denní. Vyrazili jsme ještě s další kolegyní, která je jednou z mála dobrých přátel, na cígo. No a ty slepice, které se mimochodem pěkně sešly, poslaly na výzvědy další kolegyni. Ta potají našla, kde jsme a vyzjistila, že naše těhule kouří. Když pak přišla nahoru, všichni se na ní sesypaly, včetně toho nevychovanýho spratka, kterej ví o životě poloviční hovno. Nechci tu popisovat, co všechno jí řekli, nebo "poradili". Nejdřív koukala, ale rozkoukala se a poslala je do patřičných míst. Tyhle krávy přesně "miluju". Místo toho, aby si zametly před svým prahem a staraly se o sebe, mají na starost všechny kolem. Potřebovaly by na hubu. Neodsuzuju je, jsou holt blbky, ale pár facek bych jim dala, aby se probrali!

Pak mě čekala dentální hygiena. Zjistila jsem, že mám zánět dásní, že mám hubu plnou plaku a zubního kamene. Překvapilo mě to. Používám ultra soft kartáček od Curaproxu, pastu lepší úrovně, ústní vodu, nit a mezizubní kartáček. Bezva, další věc na mě, která stojí za hovno. Tak mi tak nějak leží v hlavě, že jsem v podstatě špatný výrobek! Kazový materiál měl být zničen, hned, jakmile spatřil světlo světa! A co, že já hypochondr špatné výroby považuji za kazové?

Hlava na prd. Obsahuje cyklothymii a migrény. Oči na všechno, jen ne pro vidění. Už od malička půlitry. Teď teda i huba rozhašená. Potom záda, neustále zablokované, sice jsem si na to už zvykla, ale nědy to otravuje život a to dost. Když to není krční, tak je to bederní. Problémy s hlasivkama i přes mé snaživé hlasové cvičení. Zažívání taky nic moc - pálení žáhy a nadýmavost je mým častým přitelem a to i když jím zdravě. Ženské problémy při ženských problémech, na to beru antikoncepci už od 13, jinak bych mohla ležet ve vaně a mít v ruce navíc tubu ibalginů. Hnáty ploché, občas nemůžu ani došlápnout. V milém životě jsem musela být strašná svině! Nechápu, proč se všechno muselo nahromadit u mě. Špatná výroba! Normálně si to neberu, ani nepřipouštím, jen čas od času se buď objeví něco nového, co mě vyvede z míry a připomene všechno ostatní, nebo se jedna z věcí chvilkově zhorší, říka se tomu progrese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)