K tématu týdne o Kouzelné zemi

10. srpna 2014 v 15:13 | Ravicu |  Můj život za sklem
Rozhodla jsem se zviditelnit svou chabou tvorbu, která mi přijde kouzelná, jelikož v sobě pojí kouzlo přírody a lásky.Přemýšlela jsem celý týden, jak si takovou kouzelnou zemi představit. Zbytečně jsem si lámala hlavu. Stačilo přestat přemýšlet a dát průchod svým pocitům. Kouzelná příroda dělá naší zemi kouzelnou. Lidské plémě však toto kouzlo neúprosně ničí.

Tuhle rostlinku v okolí vídám často. Vůbec nevím, co je to zač. Budu muset použít chytré aplikace, protože podle knih jsem žádnou podobu nenalezla. Tedy nalezla, ovšem na konci jsem se dočetla, že rostlina se vyskytuje již vzácně. Nicméně je velmi krásná - kouzelná :)


U kytiček ještě chvíli zůstaneme. Miluju fialovou barvu (to není překvapivé - říka se, že fialová je barva bláznů, ovšem na druhou stranu také barva duchovní - ta hranice mě dojímá). Další květina o které nevím, jak se jmenuje. Pravdou je, že tuhle jsem zatím v altasu nehledala. Jedna z prvích fotek pořízená zapůjčenou zrcadlovou od mojí milované přítelkyně.Ale vrátíme se zpět, ke "tvorbě" pomocí kompaktu... To jsem takhle jednou šla od kamarádky z nedaleké vesnice a "uviděla jsem zajímavou fotku"


Další fotka je pořízená při sběru hub. Nastává u mě zásadní problém - většinou mám víc fotek ve foťáku, než-li hub v košíku! :)


Rozloučím se fotkou motýlka, která je focená taktéž ještě kompaktem a u které mě, kromě jiného, překvapila celková kvalita pořízeného snímku - když vezmete v potaz právě onen kompakt. Faktem je, že jsem na tom místě strávila snad půl dne! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lillyenna lillyenna | Web | 10. srpna 2014 v 15:38 | Reagovat

Ta poslední fotka je opravdu krásná. Proč hledat jiné kouzelné světy, když jeden máme přímo pod nohama?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)