Hlídám se

7. září 2015 v 1:22 | Ravicu |  Můj život s diagnózou
Není to tak dlouho, co jsem popisovala své bezvadné výkyvy, ale od těch dob mi hrabe čím dál víc. Ne, stabilita zdá se být uchráněna, ale já jsem jak na trní.


Nějak mám strach, aby se moje afektovaná choroba nějak nezafektovala. Nechci zažívat - už nikdy - ty strašné turbulence a strašně se bojím, že se tomu neubráním a stane se. Ano, špatný přístup, já vím, jen nevím, kde se v mé hlavě najednou vzal. Možná po prožité skutečnosti? Nebo sen? Jo, to jsem Vám vlastně nevyprávěla!

Zase se mi zdál sen o Péťovi, ale nějak ho stále nechápu, nebo si neumím najít sdělení a spojitost. Zdálo se mi, že jsme byli někde spolu a oba jsme byli v mánii. Ha ha ha! Už to zní úchylně, já vím! Nuže on tam zpíval a já když jsem to zjistila, běžela jsem za ním a zpívala s ním a pak jsme se různě všude potáceli a vykonávali manické činy. Nuže nepochopila jsem význam snu. Bylo to totiž po té krátké atace, kterou jsem zažehnala, nikoliv před ní. Sen to byl příjemný a to velmi. Nějak tedy nevím, o co šlo. Sny s Péťou nejsou nikdy jen sny, mají svůj význam a své opodstatnění, jak jste si jistě za dobu mého žvatlání všimli. Dokonce jsem si zase pustila nějaká alba, jestli se mi to nespojí s nějakým textem, jelikož jsem ho teď dlouho neposlouchala. Ne, nestalo se nic a ani se nic nespojilo. Nebo možná, že ho teď neposlouchám? Tak to se neboj, že bych na tebe a tvé činy kdy zapomněla, to nelze!

Tak možná i kvůli tomu snu hlídám všechno své chování. Monitoruju si v hlavě, jestli je vše v pořádku, jestli já jsem já. Je to na palici a musím se toho zbavit, jinak se dočista zblázním. Přitom ani nejsem schopná popsat, jak se cítím. Já zkrátka nevím, už to mi přijde divné, ale odpověď opravdu nemám...

Tak uvidíme, co bude dál...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 
Autorská práva na blogu:
- obrázky v článcích jsou vkládány pomocí vyhledavače s vyjímkou rubriky "Můj život za sklem", tyto fotky pochází z mé dílny
- básně, povídky, recenze, informace taktéž z mé dílny
(Ravicu)